Gabinet nie musi być nudny

Miejsce wykonywania codziennej pracy i wypełniania obowiązków zawodowych wcale nie musi być nudne. Jeśli to my sami decydujemy o tym, jak wygląda nasz gabinet, to sprawmy, żeby prezentował się ciekawie. Warto stworzyć miejsce, w którym na co dzień poczujemy się wyjątkowo. Takie, którego urok docenią inni pracownicy czy klienci. Niech nasz gabinet czymś się wyróżnia. Niech stanie się rodzajem niespodzianki dla tych, którzy do niego zaglądają.

W nowoczesnym stylu

Zdecydujmy się na taki styl, który najbardziej do nas pasuje, gwarantujący nam przyjemną pracę. Jeśli cenimy sobie nowoczesny design, to inspiracji dostarczą nam Meble Gama. Znajdziemy tutaj efektowne meble biurowe, które prezentują się minimalistycznie i awangardowo. Wystarczy dopełnić je wielkoformatową grafiką czy interesującą reprodukcją (albo oryginałem!) współczesnego obrazu – i mamy gotową przestrzeń, w której biuro spotyka się ze sztuką.

W artystycznym stylu

Gabinet w artystycznym stylu? Wypełniony sztuką z różnych epok. A może tylko tą współczesną, którą nasza firma promuje? To dobry pomysł. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których powraca się do idei mecenatu i udzielania wsparcia artystom. Nasz gabinet wówczas stanie się trochę galerią sztuki, którą przecież odwiedzi wiele osób.

W egzotycznym stylu

Dla osób lubiących wyzwania zawodowe i dalekie podróże, świetną stylizacją będzie gabinet w egzotycznym stylu. Taki, który w jednej przestrzeni łączy wiele światów. Na pewno niebanalny i intrygujący. Trochę taki gabinet marzeń.

Jeśli mamy czas i inwencję, to zróbmy to sami, wprowadzając do przestrzeni zawodowej nasze osobiste symbole i wybory estetyczne. Na przykład urządźmy gabinet w odrobinę egzotycznym stylu, dobierając dekoracje czy ozdoby z naszych podróży.

 

Kalinowski@chuck.com.pl

bibliotecalibre.org grilovanie prislusenstvo https://xann.pl/sitemap