Frutti di Mare od VOBRO w wersji Crunchy

Polacy coraz częściej sięgają po słodycze. Słodkie praliny, wyśmienite bomboniery czy smaczne czekoladki sprawdzają się doskonale jako dodatek do porannej kawy czy oryginalny prezent dla naszych najbliższych. Badania przeprowadzone przez Instytut GFK Polonia wykazały, że w latach 2005-2014 konsumpcja czekolady i wyrobów cukierniczych zwiększyła się aż o 36%. Słodycze są tak samo uwielbiane zarówno przez najmłodszych łasuchów, jak i przez dorosłych konsumentów.
Firma VOBRO już od ponad trzydziestu lat wprowadza na rynek polski i międzynarodowy słodkości wyróżniające się wyśmienitym smakiem, tradycyjną recepturą oraz precyzją wykonania. Zakłady Produkcji Cukierniczej „VOBRO” od początku swojego istnienia są położone w niewielkim miasteczku Brodnica, w województwie kujawsko- pomorskim. Przez lata swojej działalności firma nieustannie rozbudowuje linie produkcyjne, zatrudnia coraz większą liczbę fachowców w zakresie cukiernictwa, powiększa dystrybucję krajową i międzynarodową oraz poszerza swój asortyment. Głównym celem firmy jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To zadowolenie każdego konsumenta jest najważniejsze dla brodnickiego przedsiębiorstwa. Obecnie VOBRO wytwarza około stu rodzajów różnego rodzaju wyrobów czekoladowych. Do produkcji swoich produktów, firma wykorzystuje surowce pochodzące od najlepszych producentów ze Szwecji, Niemiec, Belgii, Włoch i Słowacji. VOBRO wdrożyło także system ISO 22000 i spełnia standard IFS. Firma skupia się na dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa, wdraża nowoczesne technologie oraz nieustannie rozwija swoje kluczowe marki. A wszystko to z myślą o kliencie. Obecnie w ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć wysokiej jakości praliny, galaretki, batony i bomboniery. Dzięki różnorodności swojego asortymentu, firma jest w stanie zaspokoić różne upodobania swoich odbiorców. Traktowanie priorytetowo wymagań swoich klientów, bardzo dobra znajomość rynku, duża elastyczność oraz dynamiczny rozwój sprawiają, że VOBRO zdobywa uznanie coraz szerszego grona miłośników słodkości nie tylko w Polsce, ale także na świecie.
Czym wyróżniają się produkty firmy VOBRO? Przede wszystkim doskonałym smakiem. Zastosowanie wysokiej jakości surowców oraz bazowanie na sprawdzonych recepturach są przepisem na sukces brodnickiego producenta słodkości. Rozwój kluczowych marek, odświeżenie szaty graficznej oraz zaawansowana strategia marketingowa przyczynia się do wzrostu popularności VOBRO w branży cukierniczej. Firma rozwija się i poszerza swój asortyment, będąc jednocześnie otwartą na propozycje i sugestie swoich konsumentów.
Jesienią 2016 roku, VOBRO wprowadziło nową szatę graficzną marki Frutti di Mare. To wysokiej jakości praliny wyróżniające się wyjątkowym smakiem i oryginalnym kształtem. Obecnie klienci mogą odnaleźć praliny w czterech smakach: orzechowym, kakaowym, mlecznym oraz karmelowym. Frutti di Mare zyskało całkiem nową szatę graficzną. Czy spodoba się ono stałym i nowym klientom? Należy pamiętać, że opakowanie pełni nie tylko rolę ochronną, ale spełnia także funkcję informacyjną i marketingową. Nowa szata graficzna pralin została oparta na białym tle, co wzmacnia charakter Premium wyrobu, a tym samym wyraźnie komunikuje podstawowe benefity marki VOBRO. Na opakowaniu dodatkowo wprowadzono dwa złote trójkąty nadające pralinkom prezentowy charakter. Umieszczenie wyraźnego logo firmy i marki Frutti di Mare wyróżnia produkt wśród konkurencji oraz czyni go bardziej charakterystycznym i godnym uwagi. VOBRO postawiło także na powiększenie wizualizacji kompozycji pralin oraz podkreślenie fantazyjnego kształtu owoców morza na opakowaniu. Nowa szata graficzna sprawi, że produkt uzyska na półkach sklepowych niezwykle atrakcyjną i wyrazistą identyfikację kolorystyczno-graficzną. Klienci mogą nabyć obecnie wyroby Frutti di Mare w różnych gramaturach: 45g, 175g, 180g, 225g, 350g, w opakowaniu prezentowym oraz w opakowaniu typu puszka.
VOBRO stawia także na rozwój kluczowych marek. Jesienią 2016 roku wprowadza na rynek nowy wariant smakowy Frutti di Mare- wersję Crunchy. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy w wyrobach czekoladowych poszukują niezapomnianych doznań smakowych, wysokiej jakości wykonania i chrupkości.
Już od września, miłośnicy pralinek Frutti di Mare mogą spróbować bombonierki o nowym wariancie Crunchy. Pralinki w tym wydaniu otulone są kompozycją mlecznej oraz deserowej czekolady. Wewnątrz nich znajduje się chrupkie nadzienie w czterech wariantach smakowych: orzechowym, kakaowym, mlecznym oraz karmelowym. Produkt bez wątpienia przypadnie do gustu miłośnikom chrupkich doznań. Benefit ten dostarczają chrupki sodowe, które są umieszczone w nadzieniu każdej z pralinek. Szata graficzna Crunchy nawiązuje do nowej linii graficznej marki Frutti di Mare, jednak różni się od klasycznej wersji frontem opakowania, innym kolorem otulającym pralinki oraz różnym odcieniem kolorystycznym złoceń trójkątów. Bombonierka Frutti di Mare Crunchy dostępna jest w gramaturze 205g.

Kalinowski@chuck.com.pl