Foto-pstryk w śmiesznej budce

Sprzedaż fotobudek jest podkręcana sukcesem, jaki zyskały sobie, dzięki prostej konstrukcji, która jednocześnie zadziwia efektem. Wybór gadżetu, ustawienie się na wybranym tle i odliczanie, niosą za sobą ekscytację użytkowników, ciekawych wyskakującego z maszyny efektu w postaci zabawnego zdjęcia.

Wszędobylska fotobudka

Kabina z migawkami może odmienić charakter każdej imprezy. Wesela, studniówki, eventy i wyjazdy integracyjne, czyli wszędzie tam, gdzie spotyka się większa grupa ludzi, pstrykanie zabawnych fotek jest doskonałym przerywnikiem i integracją. Fotobudka to nowy wymiar atrakcji, fundowany zebranym. Mimo, że może być już znana, to nigdy nie stanie się opatrzona, a każdy chętnie zrobi sobie zabawną fotkę z przyjaciółmi nie raz, ani nie dwa. Dlatego też sprzedaż fotobudek generuje coraz szerszą grupę zainteresowanych, którzy wiedzą, że jest to dobra inwestycja we własny biznes.

Nowości w fotokabinach, czyli drugi plan ma znaczenie

Cyfryzacja i nowe technologie dosięgły także standardowych fotobudek, które wychodząc na przeciw oczekiwaniom zadowolonych klientów, wciąż się ulepszają. Tak też powstały i są coraz częściej oferowane, fotobudki Green Screen, potrafiące zmieniać tło, według upodobań modeli w nich zgromadzonych. W zależności od tego, czy charakter imprezy, to sielski obrazek z kreacją w stylu boho, lub też mroczna impreza pod wezwaniem Draculi, tło fotobudki może zostać dopasowane do potrzeb. Goście mogą pozować, mając na drugim planie nietoperze, albo malownicze, wiosenne krajobrazy, kwiecistej łąki.

3…2…1… I ciach !

Efekt zdjęć, wykonany w fotobudce bawi każdego, dlatego decyzja o jej wynajęciu na imprezę, nawet przez osoby indywidualne, jest coraz bardziej popularna. Migawki zawsze przedstawiają uśmiechniętych ludzi, którzy bawią się niecodziennymi przebraniami i gadżetami. W tym bowiem tkwi największe czerpanie radości z zabawy. Aby zachować nietuzinkową serię zdjęć, najlepiej na każdym z nich pojawić się w innym przebraniu. Mając na to kilka sekund, często zmianom garderoby towarzyszy „kupa śmiechu”, która zazwyczaj zostaje uwidoczniona na fotkach.

Inwestycja organizatorów imprez w fotobudkę zawsze okazuje się trafiona, co widać po sznureczku gości, oczekujących na swoją kolej przez wejściem do kabiny. Nie ma znaczenia, gdzie fotobudka zostanie postawiona i w jakich okolicznościach. Pewnym jest, że zawsze wzbudzi zainteresowanie. Uśmiech uwieczniony na zdjęciach jest zawsze szczery, bo towarzyszy mu dobra, niczym dziecięca zabawa. I w tym właśnie tkwi fenomen tego urządzenia.

Kalinowski@chuck.com.pl