Duże parasole ogrodowe

Jeśli potrzebujemy zamiennika zadaszenia, które ustawić można właściwie w każdym miejscu, to duży parasol ogrodowy spełni nasze oczekiwania. Szybko okaże się niezastąpionym przedmiotem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia w ogrodzie. Będzie służył nam nie tylko latem, podczas upalnych dni. Sprawdzi się też wówczas, kiedy na niebie pojawią się chmury i spadnie drobny deszcz.

Duże parasole na słońce

Duże parasole rewelacyjnie ochronią nas przed dokuczliwym słońcem. Pomogą stworzyć przyjemnie zacieniony obszar, w którym skryją się wszyscy, którzy nie lubią się opalać. Można takie duże parasole ogrodowe ustawić na tarasie. Dobrym pomysłem, podczas gorącego lata, będzie duży parasol rozłożony nad basenem, gdzie zazwyczaj brakuje cienia.

Prosto z wody można pod niego uciec. Cudownie będzie rozłożyć się pod parasolem na wygodnej leżance regulowanej, z chłodnym napojem w ręku. Przyda się też mały stolik, dopasowany do leżanki, na którym ustawimy wszystkie nasze niezbędniki, jak telefon czy okulary.

Duży parasol ogrodowy pomoże nam stworzyć w naszym własnym ogrodzie taki nieco wakacyjny zakątek. Jeśli zadbamy o odpowiednią oprawę na przykład w postaci oryginalnie prezentujących się roślin w donicach, to poczujemy się jak na egzotycznej wycieczce. Do tego wystarczy podać wystrzałowe drinki i mamy kawałek raju w naszym ogrodzie.

Duże parasole na deszcz

Kiedy niespodziewanie, w trakcie letniego dnia, zacznie padać deszcz, a my planujemy ogrodowe spotkanie czy nawet przyjęcie, to duże parasole okażą się pomocne. Możemy pod nimi skryć się przed deszczem. Wystarczą komfortowe meble i spotkanie może się odbyć. Wszystkim spodoba się ten nastrój wprowadzony przez padający delikatnie deszcz. Nie warto uciekać do dusznego salonu. Lepiej wsłuchać się w deszczową piosenkę.

Kalinowski@chuck.com.pl