Co najbardziej przyciąga mężczyzn?

Krótka lateksowa spódniczka i duży dekolt z pewności zwróci uwagę, ale czy rzeczywiście zainteresuje mężczyznę? Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Niektóre kobiety są zauważane ze względu na ilość przykuwających uwagę, celowych elementów w wizerunku np. powiększone usta, doczepione włosy, długie paznokcie. Inne zaś zwracają uwagę przez swoją nietuzinkową urodę.

Z pewnością kobiety z natury ładne, które wyglądają zdrowo, przykuwają uwagę mężczyzn na dłużej i z dużo lepszym efektem. Przy dzisiejszych możliwościach kosmetologii i medycyny estetycznej zdanie z dość popularnej bajki „za dnia pięknością w nocy zaś szkaradą” nabiera zupełnie innego znaczenia. Najlepiej jest znaleźć złoty środek i wspomóc nieco naturę odpowiednią pielęgnacją, jednak nie fundować sobie plastikowych poprawek w każdym możliwym miejscu.

Panowie wbrew pozorom cenią sobie naturalność, delikatny makijaż, ogólnie zdrowy wygląd. Istnieje kilka elementów, które składają się na ten ideał piękna. Oto kilka z nich:

  1. długie rzęsy – ale nie te doczepiane, przez które ciężko zobaczyć, jaki mamy kolor oczu. Jeżeli już zdecydyjemy się na sztuczne rzęsy, starajmy się, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie i uzupełniajmy ubytki. Jeżeli jednak jesteśmy w stanie włożyć trochę wysiłku, możemy stosować preparaty, które poprawią kondycję i wydłużą nasze naturalne rzęsy np. long 4 lashes, biotebal rzęsy, revitalash
  2. długie włosy – długie włosy rozbudzają fantazję u panów, są symbolem kobiecości i zdrowia. Krótkie i skomplikowane fryzury, choć ciekawe są mniej atrakcyjne. Oczywiście, jeżeli lubimy krótkie włosy, nie musimy z nich rezygnować.
  3. wydatne usta – są symbolem kobiecości i płodności. Pełne wyglądają bardzo dobrze w każdym kolorze pomadki. Pamiętajmy, aby używając ciemnych szminek, zwrócić uwagę jak jej kolor współgra z kolorem naszych zębów. Czerwone pomadki potrafią być bezlitosne pod tym względem.
  4. zadbane dłonie – nawilżona skóra i pomalowane paznokcie wystarczą. Jak we wszystkim przy zakładaniu sztucznych paznokci powinniśmy zachować umiar. Zbyt długie, wyglądające jak szpony będą raczej odpychające.

 

 

Kalinowski@chuck.com.pl