Baterie łazienkowe

Na polskim rynku znaleźć można wiele interesujących i dostosowanych do potrzeb klienta produktów łazienkowych. Jednym z takich, które z całą pewnością są niezbędne w każdej łazience to oczywiście baterie łazienkowe. Obecne oferty poszczególnych firm pozwalają na wybór takiego produktu, który nie tylko właściwie spełni swoją funkcję, ale także może okazać się wspaniałym dodatkiem i urozmaiceniem wnętrza, wciąż jednak harmonizując z jego wystrojem. Istotne przy wyborze są oczywiście również komfort użytkowania oraz niezawodność. Aby jednak bateria służyła przez długie lata bezawaryjnie, trzeba przy jej wyborze kierować się nie tylko ładnym wyglądem, ale również aspektami technicznymi. Dlatego też obecnie najczęściej polecane są produkty posiadające ceramiczną głowicę, dzięki której unikniemy znanego prawie każdemu problemu irytującego kapania z kranu.

Inną istotną cechą, o której nie każdy wie, jest to, że to również od baterii zależy ilość zużytej wody. Z tego względu należy zwrócić uwagę na to, czy bateria posiada jeden czy dwa uchwyty (bardziej oszczędne to te z jednym uchwytem), a także jaki model perlatora został w niej zamontowany. Ten ostatnio to po prostu rodzaj nakładki, umieszczony na końcu kranu czy prysznica, który poprzez napowietrzenie wody wizualnie zwiększa jej strumień. Elementy te wykonywane są obecnie z metalu, ale można znaleźć również perlatory z siateczką silikonową oraz plastikową. Występują one w dwóch wersjach – zewnętrznej i wewnętrznej. Ta ostatnia jest jednak bardziej nowoczesna i w nowszych modelach baterii stosowana najczęściej. Jak więc widać, przy wyborze baterii należy wziąć pod uwagę wiele istotnych kwestii. Dlatego też producenci wciąż prześcigają się w ilości i jakości oferowanych przez siebie produktów. Jednym z czołowych niemieckich producentów baterii i akcesoriów łazienkowych dostępnych na rynku jest firma Steinberg. Jej produkty stanowią idealne odzwierciedlenie motta firmy, które brzmi „nic nie jest pozostawione przypadkowi”.

Baterie łazienkowe Steinberg cechuje bowiem nie tylko wysoka jakość i wytrzymałość, ale również nowoczesny i estetyczny wygląd, które to cechy z całą pewnością przewyższają niewielką za produkt cenę.

Baterie dopasować można do każdej łazienki. Gwarantuje to szeroka gama dostępnych wzorów i modeli – zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych i ponadczasowych. Zadowoleni więc będą nie tylko tradycjonaliście, ale również amatorzy designerskich gadżetów i niebanalnych rozwiązań. W swojej ofercie Steinberg posiada między innymi baterie umywalkowe, wannowo – prysznicowe oraz bidetowe.

SZeroki asortyment baterii łazienkowych znajdziesz w sklepie baterie łazienkowe steinberg – Łazienki Szydłowski

Kalinowski@chuck.com.pl