Amerykańskie torebki second hand

Dlaczego torebki ze sklepów z używaną odzieżą są tak łakomym kąskiem? Ponieważ możemy trafić na prawdziwe perełki, często zupełnie nowe, od czas do czasu z niewielkim defektem, którego i tak nie widać gołym okiem. Torebki prosto ze Stanów Zjednoczonych kuszą klientki nie tylko niskimi cenami, ale również doskonałym wzornictwem prosto z Nowego Jorku, który jest w końcu światową stolicą mody. By spełnić te żądania, dystrybutor odzieży używanej Amerskład poszerzył swoją ofertę o używane torebki amerykańskie.

Jeśli chcesz się więc poczuć jak lubiane bohaterki kultowego już serialu „Seks w Wielkim Mieście”, możesz wybrać się „na łowy” w poszukiwaniu torebki idealnej dla siebie. Czasem trochę cierpliwości wystarczy, aby znaleźć wyjątkowe okazy opatrzone metkami najlepszych projektantów i czołowych domów modowych.

Warto też pamiętać, że to właśnie na nowojorskich ulicach narodziła się moda na ekologiczne torby płócienne, które ozdobione są często ciekawym nadrukiem albo inspirującym napisem. Jeśli lubisz więc ubrania i dodatki z przesłaniem, to na pewno będzie to twój strzał w dziesiątkę! W sklepach z używaną odzieżą tego typu materiałowych toreb raczej nie brakuje. Modele w jednolitym odcieniu zawsze możesz ozdobić przy pomocy aplikacji i technik DIY, nadając w ten sposób tym akcesoriom jeszcze więcej indywidualnego charakteru.

Jeśli nie płócienna torba w stylu boho, to co? Popularne są przepastne torby na ramię, czyli tak zwane shopper bags, chyba najczęściej spotykane wśród amerykańskich gwiazd, celebrytek i blogerek modowych. Jeśli szczęście ci dopisze, w sklepach z używaną odzieżą znajdziesz model dla siebie.

Kalinowski@chuck.com.pl